Arıtma Tesisi Otomasyonu

Bugün dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 90’ı temiz içme suyuna erişebiliyor. Birleşmiş Milletler, Mart 2012’de, bin yıl hedeflerinden birinin gerçekleştirildiği anlamına geldiğini açıkladı. Bununla birlikte bir dünya su raporuna göre, yaklaşık 884 milyon insanın hala temiz suya erişimi çok mümkün değil. Nüfus artışı ve ekonomik büyüme sonucunda, sınırlı kaynaklara olan talep artmaya devam ediyor. Since Elektrik olarak içme suyu arıtma ve atık su arıtma otomasyonlarınızda sizlere anahtar teslim projeler sunmaktayız.

İçme Suyu Arıtma Otomasyonu, Atık Su Arıtma Otomasyonu.

Su arıtma işlemi tam olarak nasıl işler ve verimli otomasyon teknolojisi, kaynak tasarrufu ve aynı zamanda kullanılabilir su arıtma için hangi çözümleri sağlayabilir? Su arıtma tesisine bir göz atalım.

Su Yolu/Tedariği

Su, çevresindeki rezervuarlardan,barajlardan ve nehirlerden yeraltı boruları aracılığıyla su arıtma tesislerine akar. Doğal olarak, su kalitesi, suyun geldiği yere bağlı olarak çok geniş bir çeşitlilik gösterir. Su birkaç aşamada arıtılır. Ön arıtmayı, içme kalitesinde su elde etmek için kullanılan en eski yöntemlerden biri izlemektedir: filtrasyon.

Benzer Hizmetlerimiz