Since Elektrik ve Otomasyon

SİNCE Elektrik Otomasyon olarak; Faaliyetini sürdürmekte olan firmamız, uzman kadrosu ile endüstriyel tesislere yönelik elektrik & otomasyon projeleri gerçekleştirmektedir.Firmamız, elde ettiği güven ve destekle kısa sürede gerçekleştirmiş olduğu, çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı projeler ile endüstriyel otomasyon sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir.

Proje ekibi, imalat kapasitesi ve saha montaj ekipleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına güvenilir, hızlı, verimli ve ekonomik çözümler üretmektedir. Teknolojik yeniliklerle birlikte büyümeyi kendisine ilke edinerek, kendisine özgü tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Çalışan ve müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul etmekte ve her zaman müşterilerinin beklentilerinin en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

Değişen ve gelişen iş dünyasında iş ahlakını, güvenirliliği, üretkenliği, dinamizmi, kaliteli hizmet anlayışını ve pozitif bakış açısını ön planda tutmaktadır. İnsanlık ve ekonomi için değer oluşturan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, Avrupa standartlarında güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

Kalite adına takipçilerine örnek olacak düzeyde bir üretim yaparak, tüm talepleri karşılayabilmek. Ürünlerimizi dünya pazarlarında bilinen bir marka haline getirebilmek. Tüm personel, müşteriler ve tedarikçilerimizle profesyonel şekilde çalışmak, sadece kârâ bağlı değil huzurlu, güvenli, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratabilmek.

Misyonumuz

Şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünleri ile ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesi, Satılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir şirket olmak, Dengeli ve sağlam büyümek, Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak için hizmetinizdeyiz.